FAQ

Pytania z jakimi najczęściej się spotykamy

Ile typów dziennie otrzymam?

Nie mamy jednej stałej liczby kuponów na dany dzień, wszystko uzależnione jest od danego dnia i jakie spotkania są w nim rozgrywane oraz jaka jest ich ilość. Czasami może to być 5 do 10 kuponów na dzień jeśli widzimy potencjał i są takie spotkania gdzie warto stawiać a czasami może być dzień bez żadnego kuponu. Staramy się aby dziennie było od 1 do 3 kuponów w kursach powyżej 1.60

Ile pieniędzy mogę z wami zarobić?

Tutaj główną rolę odgrywa sam klient, jakimi gra stawkami i jakie ma saldo początkowe. Nasza strategia zaleca obstawianie 5% swojego salda początkowego, ale oczywiście nie musisz się zgadzać z naszymi propozycjami stawkowania kuponów i możesz je indywidualnie zmieniać pod swoje korzyści, zwiększając lub zmniejszając ryzyko, lecz tego nie zalecamy. Nie można jasno stwierdzić, ile można zarobić – trzeba pamiętać, że jest to duże ryzyko i tak samo można stracić w danym miesiącu i warto mieć to na uwadze.

Czy wszystkie wasze typy znajdę na swoim bukmacherze?

Nasze typy pochodzą z różnych lig oraz różnych regionów, więc zalecamy, aby mieć przynajmniej kilka kont u bukmacherów, gdyż nie wszystkie mają takie same możliwości obstawienia danego spotkania. Różni bukmacherzy mają różne stawki, inne linie lub w ogóle nie mają możliwości postawienia naszego typu, więc zalecamy większą ilość kont u różnych bukmacherów, aby zwiększyć możliwość zagrania z nami tego samego zdarzenia.

Jeżeli wykupię wasze usługi, czy mam gwarantowany zysk?

Żaden z dostępnych typerów na rynku nie da Ci 100 % gwarancji na zysk. Trzeba pamiętać iż obstawianie spotkań sportowych jest w pewnym sensie hazardem i wiąże się z możliwością stracenia pieniędzy. Sport bywa nieprzewidywalny i nie ma reguły na wygrywanie bez możliwości utracenia swoich pieniędzy. Bywa że w danym miesiącu jesteśmy na duży plus by w następnym miesiącu być delikatnie na minus, tutaj liczy się systematyczność i wytrwałość aby nie poddawać się po kilku nieudanych kuponach. Dajemy gwarancję, że jeśli w danym miesiącu nie będziemy na plus otrzymasz od nas pakiet na miesiąc za darmo Każdy musi grać na swoje możliwości finansowe i traktować to ewentualnie jako dodatkowy zysk lub hobby a nie jako główne źródło dochodu

Jak mogę uzyskać dostęp do płatnych typów dotyczących obstawiania?

Skoro odnalazłeś lub odnalazłaś naszą stronę to już połowa sukcesu 🙂 Teraz wystarczy tylko wejść na stronę główną i wybrać pakiet jaki Ciebie interesuje. Nie zalecamy ( choć są oczywiście one dostępne ) pakiety tygodniowe, w tym którkim czasie może się okazać że trafimy na gorszy okres a Ty szybko się zniechęcisz i zaprzepaścisz swoją szansę na wygraną w dłuższym okresie czasu. Po wybraniu przez Ciebie odpowiedniego pakietu przejdź do płatności i załóż u nas konto aby otrzymywać unikalne nasze propozycję na typy oraz analizy w danym dniu Oczywiście zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera aby uzyskać rabat 🙂

W jaki sposób otrzymam wykupione typy oraz analizę?

Po dokonaniu płatności wszystkie nasze typy oraz analizy otrzymasz na telegram - Nalezy pobrac aplikacje Telegram załozyć konto i dodamy Cie do grupy VIP.

Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia – skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Graj odpowiedzialnie.

Zawieranie zakładów na stronach internetowych firm, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi.

Na terytorium Polski zakłady wzajemne mogą oferować jedynie te podmioty, które posiadają wymagane zezwolenie na urządzanie zakładów bukmacherskich.

Serwis TrafioneKupony.pl jest prowadzony w języku polskim i adresowany jest wyłącznie do polskojęzycznych odbiorców przebywających na terytorium, gdzie korzystanie z serwisów o tematyce gier hazardowych jest dozwolone.

Trafione Kupony - Typy Bukmacherskie