Blog

22 marca 2023

Stawkowanie – Jak oraz Dlaczego ?

Stawkowanie, zwane również zarządzaniem bankroll’em, jest bardzo ważnym aspektem w świecie bukmacherskim. Oznacza to kontrolowanie wysokości stawek, które gracz stawia na zakłady, w celu minimalizacji ryzyka utraty funduszy.

22 marca 2023

Skróty – Pojęcia w bukmacherce

Skróty w bukmacherce to krótkie formy wyrazowe, których używają pracownicy zakładów bukmacherskich do określenia różnych terminów i pojęć związanych z ich pracą.

22 marca 2023

Jak długo trzeba czekać na wypłate środków od bukmachera ?

Czas oczekiwania na wypłatę środków zależy od wybranej przez Ciebie metody wypłaty oraz regulaminu konkretnego bukmachera.

Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia – skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Graj odpowiedzialnie.

Zawieranie zakładów na stronach internetowych firm, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi.

Na terytorium Polski zakłady wzajemne mogą oferować jedynie te podmioty, które posiadają wymagane zezwolenie na urządzanie zakładów bukmacherskich.

Serwis TrafioneKupony.pl jest prowadzony w języku polskim i adresowany jest wyłącznie do polskojęzycznych odbiorców przebywających na terytorium, gdzie korzystanie z serwisów o tematyce gier hazardowych jest dozwolone.

Trafione Kupony - Typy Bukmacherskie